Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Росіян налякав новий  двійник Путіна

Постійні метаморфози із зовнішністю російського диктатора Володимира Путіна дивують усіх, не даючи вщухнути суперечкам про двійників російського царька-недоростка.

Багато хто вважає, що справжний Путін загинув ще 10 років тому, виникла навіть усмішка про "колективного путіна", бо ж "путін - це не людина, а професія". Справді, невже кремлівська шобла могла б пояснити росіянам, що помер Путін? Це вже зовсім не те ж саме що "дарагой Лєанід Ільіч Брєжнєв".

Так, мережу шокувала нова фотографія Путіна, на якій він виглядає неабияк постарілим і втомленим.

Знімок, на якому побачили нового двійника президента РФ, був опублікований в Твіттер, передає technosotnya.com посилаючись на vesti-ua.net.

До слова, на цьому тижні Путін прибув в Ставропольський край для участі в молодіжному форумі "Машук" в П'ятигорську. Тепер же користувачі соціальних мереж вважають, що туди відправили нового двійника президента, який виглядає старим.

"Вариант "машукський Старец", "Черепной пушок плешивця умиляет. Печальный гадкий утенок", "А чего забыли пригласить бригаду штукатуров й ** льник ему оштукатурить?", "Блин, а реально его бы уже давно сожгли с помощью системы распознавания лиц или нет?", "Так давно сожгли и что?", - коментують фото користувачі, запідозривши чергову підміну.

Росіяни відмічають, що цей двійник виглядає старше інших.

Геннадій Боценюк

 

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com