Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Деякі з останніх новин є чудовим приводом для того аби зрозуміти, що не всі «геніальні» ідеї народжені під час Новорічних свят варто втілювати у життя.

Хоча схоже дехто цього все ж не розуміє. До таких «геніальних» діячів сучасності цілком можна зарахувати лідерів російського громадського руху «Сорок сороков», які нещодавно ошелешили співгромадян своєю ініціативою щодо необхідності повернення Росії до юліанського календаря. За цим календарем Новий рік слід зустрічати в ніч з тринадцятого на чотирнадцяте січня. Широкому загалу ця дата більш відома, як так званий «Старий Новий рік» і для більшості не обтяжених дотриманням релігійних традицій громадян це лише зайвий привід перехилити чарку.

На переконання «Сорока сороков» православний народ має спочатку святкувати Різдво Христове, а вже потім Новий рік.

Як на повернення Росії до календаря, яким користувалися нестрижені і нечесані бояри, відреагує увесь цивілізований світ російським «реформаторам», схоже, байдуже.

За словами координатора громадського руху «Сорок сороков» Андрія Кормухіна, боротьба йде за те, аби православ’я стало фундаментом російської національної ідеї, а сам рух є «воїнами христовими».

Інший діяч – духовний нащадок козачків-чорносотенців Сергій Матвєєв вважає, що Росія має стати потужною православною державою покликаною до спасіння всієї планети.

чорносотенці

Як то кажуть, коментарі тут просто зайві.

 

Автор: Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com