Loading...
   
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Что готовит мировой рынок подсолнечника в ближайшей перспективе?

Рынок подсолнечника – один из самых стабильных, а Украина занимает в нем лидирующие позиции, стабильно вырабатывая пятую часть всего мирового урожая этой культуры.Высоким урожаям и распространению массивов посевов подсолнечника способствует и качество черноземов, и климат, и стремление сельхозпредприятий вкладывать деньги в те посевы, которые практически гарантированно принесут прибыль.

Держпідприємство "Сетам" Міністерства юстиції замовило ТОВ "Галантіс Україна" послуги з розробки програмного забезпечення на 5,29 млн грн.

Концепт гранати ET-MP

Нова універсальна ручна граната ET MP змінюваного впливу дозволить бійцям брати з собою менше боєприпасів, а значить зменшити масу вантажу.

Fuchsia

Корпорація Google без зайвого шуму і помпезності почала розробку нової операційної системи під назвою Fuchsia.

вінда

В останній інсайдерської збірці Windows 10 Redstone 2, яка була випущена 2 вересня, виявилися підказки про одну цікаву функцію, яку, схоже, Microsoft планує реалізувати: "нічний режим". Про це повідомляє InternetUA.

http://s017.radikal.ru/i439/1609/60/6eb02f2f082b.jpg

Українські вчені розробили прилад BIOsens — мобільну лабораторію безпечності продуктів харчування, завдяки якій можна провести необхідну діагностику в реальному часі протягом 15 хвилин.

миша

Вчені з Німеччини повідомили про те, що навчилися знебарвлювати будь-які частини тіла тварин. За словами фахівців, для цього їх необхідно вимочити в спеціальних спиртах.

синій вихор

Вчені з Америки відкрили новий тип полум'я. Через те, що воно позбавлене характерних для вогню жовтих відтінків, його прозвали синім вихором.

атомна бомба

Нацуправління з ядерної безпеки санкціонувало інженерну стадію виробництва модернізованої атомної бомби B61-12.

Юпітер

Цікаві висновки зробили астрономи Європейської Південної Обсерваторії (ESO), проаналізувавши дані міжпланетної станції "Юнона": виявляється, Юпітер не обертається навколо Сонця.

вебкамера

Нещодавно опублікувавши свою фотографію, присвячену досягненню Інстаграмом щомісячної аудиторії у 500 мільйонів користувачів, Марк Цукерберг напевно і не сподівався, що фото матиме такий скажений успіх по всьому світу.

   
© newspravda.com