Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Банки будуть отримувати інформацію про переміщення своїх клієнтів

А технологічний прогрес крокує вперед. Вже ніхто і ніщо не заховається від електронного всебачущого ока.

Платіжна система Visa Inc. запропонувала своїм користувачам нову мобільну послугу, завдяки якій банківські установи зможуть знати про місцезнаходження власників пластикових карток.

У зв'язку з цим користувачі послуг банку тепер не зобов'язані повідомляти йому про свої наміри покинути країну.


З чим пов'язані обмеження у використанні пластикових карток за кордоном

У зв'язку з кризою в банківському секторі та на валютному ринку України фінустанови вдаються до блокування платіжних карток своїх клієнтів, щоб убезпечити себе від ризикованих операцій. Бажаючі виїхати за кордон повинні звернутися до свого банку з проханням розблокувати картку, при цьому їм необхідно повідомити, куди вони мають намір відправитися і на який період часу. Такі обмеження незручні як для власників Visa, так і для самих банківських установ, тому що з цією метою їм треба наймати і утримувати співробітників, відповідальних за роботу з власниками карток з питань поїздок за кордон.

Які розробки пропонує система Visa Mobile Location

Завдяки новому винаходу банки тепер зможуть дізнатися, хто здійснює закордонні платежі по пластиковій картці - їхні клієнти, що знаходяться в базі фінустанови, або неавторизовані покупці. Система фіксує місце, де знаходиться власник картки під час покупки, за допомогою мобільного телефону, який у більшості випадків перебуває разом з його власником.

Плани щодо впровадження системи Visa Mobile Location

Очікується, що банки почнуть активно пропонувати мобільні додатки своїм вкладникам в квітні поточного року. У той же час вони будуть налагоджувати функціонування системи у себе, на робочих місцях своїх співробітників.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com