Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Fuchsia

Корпорація Google без зайвого шуму і помпезності почала розробку нової операційної системи під назвою Fuchsia.

Головною відмінністю цієї ОС від тієї ж Android є той факт, що ґрунтується вона не на ядрі Linux, а на LittleKernel, і заточена в першу чергу для роботи на пристроях з дуже обмеженими ресурсами.

Перші фрагменти коду операційної системи були виявлені на порталі GitHub, а вже зараз Fuchsia можна цілком скачати з Google Source абсолютно безкоштовно.

Згідно із заявою розробників нової операційної системи, на сьогоднішній день вона чудово себе почуває на компактних платформах NUC (Next Unit of Computing), наприклад, таких як Broadwell, Skylake і Acer Switch Alpha 12.

Навіть незважаючи на те, що поки ще були написані далеко не всі драйвера для комфортної роботи ОС на перерахованих платформах.

У найближчий час планується додати підтримку платформи Raspberry Pi 3 і інших схожих рішень.

Основною мовою програмування нової системи є Dart, створений програмістами Google в 2011 році як альтернатива JavaScript.

У Мережі йдуть запеклі дебати щодо області застосування нової операційки. Одні впевнені, що вона є спадкоємицею Android і Chrome OS, а інші наполягають, що це рішення заточене під роботу з «Інтернетом речей».

Пара слів про назву системи. Фуксія – це невеликий вічнозелений чагарник сімейства кіпрейних з дуже красивими квітками.

Little Kernel, на якій базується Fuchsia, – це крихітна операційна система (важить це ядро всього 15-20 кілобайт) для невеликих пристроїв.

Також в «Фуксії» використовується Magenta – система вже для більш продуктивних гаджетів і персональних комп’ютерів.

Fuchsia є свого роду гібридом, зібраним з двох різних операційних систем. Тому вона і викликає стільки запитань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com