Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Концепт гранати ET-MP

Нова універсальна ручна граната ET MP змінюваного впливу дозволить бійцям брати з собою менше боєприпасів, а значить зменшити масу вантажу.

Технічний центр по збройним дослідженням і розробкам арміі США приступив до розробки нового типу ручних  гранат  ET-MP, в якій перед кидком можна буде вибирати вплив боєприпасу. Як пише N + 1 з посиланням на Tech Times, в залежності від обраного режиму нова граната буде фугасною або осколковою.

Нова універсальна ручна граната ET MP змінюваного впливу дозволить бійцям брати з собою менше боєприпасів, а значить зменшити масу вантажу. Як саме буде реалізована зміна типів впливу гранати на ціль, не уточнюється. Розробники планують оснастити боєприпас простим перемикачем режимів.
Граната отримає електронний детонатор, який має значно більш точний час спрацьовування в порівнянні з сучасними хімічними детонаторами. Новий боєприпас буде розрахований на використання як правшами, так і лівшами.

У нових боєприпасах використовується два типи вибухової речовини - чутливого до ударів і нечутливого. Перше розміщено в центрі боєприпасу і після ініціації детонатором викликає детонацію нечутливою до ударів вибухівки. Вона розташована в зовнішньому шарі під корпусом гранати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com