Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
стратосферний літак

Поки банда сіоністів-україножерів остаточно знищує українську науку, яка 25 років тому була цілком  конкурентноздатною, цивілізований світ все більше стає схожим на наукову фантастику.

П’ятого травня, літак на сонячних батареях для польоту в стратосферу вперше піднявся в повітря в рамках технічних випробувань в швейцарському місті Пайерн. Тестовий політ тривав шість хвилин, повідомляє Швейцарське телеграфне агентство (АТС).

«Апарат піднявся на 250-300 метрів», – за штурвалом знаходився швейцарський випробувач Рафаель Домжан. За його словами, завдання полягало не в тому, щоб в ході першого польоту встановити рекорд висоти. Детальний аналіз першого польоту буде проведено пізніше, відзначає АТС.

Нові випробування намічені на наступний тиждень, а перший політ в стратосферу – на 2019 рік. Переконаний прихильник широкого використання енергії Сонця Домжан в 2010-2012 роках здійснив навколосвітню подорож на яхті на сонячних батареях. Тепер він має намір піднятися в захмарні висоти на літаку, двигун якого також буде живтися тільки від сонячних батарей.

Одномоторний літак SolarStratos вагою 450 кг має 8,5 метра в довжину і розмах крил 24,8 метра, а його фотоелементи мають загальну площу 22 кв. метра. Завдання полягає в тому, щоб підійти впритул до нижньої межі верхнього шару стратосфери, піднявшись на висоту в 24 кілометри.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com