Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Вчені виявили новий вид кліщів, які знищують бджіл

Вчені виявили вид кліщів, здатних знищити бджіл. Вони поширюють вірус, який згубно впливає на імунітет бджіл.

Останнім часом від американських бджолярів надходять сигнали про те, що деякі бджоли масово вимирають, і це стосується не просто окремих особин. Гинуть цілі вулики. Тому американська Асоціація бджільництва стурбована значними втратами. Спільнота звернулося до вчених за допомогою.

Група дослідників з Пенсільванського університету взяла на аналізи багато видів бджіл з різних регіонів США. Було встановлено, що масово бджоли вимирають від вірусу, випущеного іншими комахами. Дослідження виявило новий вид паразитичного кліща, який заражає бджіл вірусом. Надалі, у інфікованої комахи спостерігається значне ослаблення імунітету. Цей вірус бджоли передають наступним поклонінням. В результаті комахи з’являються на світ вже з ослабленим імунітетом і, в результаті, цілі сімейства гинуть.

За останніми даними, найбільше страждає бджільництво в штаті Пенсільванія. Там масово гинуть цілі колонії від нового виду кліща. Дослідження тривають. Вчені мають намір знайти методи захисту від паразита, щоб уникнути значних втрат серед бджіл в майбутньому.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com