Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Дослідження: електромобілі стануть дешевші за традиційні авто з ДВЗ

Аналітики Bloomberg New Energy Finance зробили прогноз, що до 2025-го року європейським і американським автомобілістам покупка електричного авто буде обходитися дешевше, ніж придбання машини з ДВЗ.

Хоча електромобілі активно відвойовують собі місце на світовому авторинку, схоже, що справжній сплеск їх продажів відбудеться в 2025-му. До цього часу цінники електричних авто стануть менше, ніж у традиційних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Принаймні, в США і Європі. Про це говорять результати нового дослідження Bloomberg New Energy Finance.

Аналітики компанії відзначають, що наразі близько половини вартості електромобілів приходиться на батареї, які з часом будуть дешевшати. Згідно з їхнім прогнозом, вартість батарей до 2030-го року скоротиться на 77% в порівнянні з цінами 2016- го. У міру того, як даний компонент буде дешевшати, самі електричні авто також будуть ставати доступнішими.

Старший віце-президент Renault Жиль Норман, відповідальний за електромобільний напрямок, згоден з результатами дослідження. Він вважає, що технологічні прориви і збільшення обсягів виробництва забезпечать зниження вартості електромобілів. У той же час авто, оснащені ДВЗ, будуть дорожчати через постійне посилення екологічних стандартів.

36% українських автомобілістів всерйоз розглядають можливість покупки такої машини в найближчі роки. При цьому вони готові заплатити за неї трохи більше 22,5 тисяч доларів.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com