Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Багато власників автомобілів різних марок нерідко задаються питанням: як можна заробляти гроші, використовуючи для цих цілей свій транспорт?

Існує безліч варіантів підробітку, серед яких одним з найбільш безпечних і надійних є співпраця з компанією UberLab, що передбачає використання машин співробітників з метою надання послуг таксі населенню.

Щоб стати частиною команди, яка успішно працює у складі фірми, необхідно підключитися до спеціальної програми. Для цього потрібно відправити електронну заявку через сайт компанії. Щоб надавати послуги з перевезення пасажирів, не потрібно оформляти ліцензію і платити великі комісійні внески. Така робота є легальною, зрозумілою і чесною.

Вигідне співробітництво на кожному етапі

Чому багато власників різних видів транспорту вибирають роботу в UberLab? На це є маса причин, серед яких можна виділити основні:

  • швидка і своєчасна оплата;
  • знижки на паливо;
  • оперативна реакція на будь-які питання з боку технічної підтримки;
  • можливість пройти самостійну реєстрацію на сайті;
  • підключення до системи без необхідності оплати початкового внеску.

Виплати зароблених коштів відбуваються один раз на тиждень шляхом перерахування грошей на карту водія. За умови заправки на деяких АЗС (про які новому співробітнику повідомляється додатково) діють хороші знижки на паливо. Партнери компанії UberLab при необхідності завжди можуть розраховувати на підтримку операторів, які відповідають на всі питання, що стосуються роботи.

Реєстрація на сайті служби не забирає багато часу. Щоб через 12 годин отримати активний профайл, потрібно ввести у відповідні поля мінімальний обсяг необхідної інформації.

Приступити до роботи можна після скачування спеціальної програми на смартфон або планшет. Для цього буде потрібно витратити всього декілька хвилин.

Умови роботи

Займатися перевезенням пасажирів у складі компанії UberLab можна в 10 великих містах України. До автомобілів, які будуть використовуватися для надання послуг таксі, пред'являється мінімум вимог. На машині не потрібно встановлювати фішку, наносити будь-які інші знаки. Також водієві не доведеться купувати таксометр.

Відповідно до діючих умов співпраці, власникові авто не потрібно займатися оформленням документів, які супроводжують отримання ліцензії і відкриття ПП. Робота для водіїв є цілодобово. Можна підробляти на вихідних або вибрати інший зручний графік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com