Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Російський винахідник Костянтин Авраменко має намір поділитися із українцями досвідом створення транспорту, що працює на електриці. Таку ініціативу висловив сам науковець у ексклюзивному інтерв'ю "Правдивим новинам".

- У моєму арсеналі, - розповідає Костянтин, - чимало винаходів. Є розробки у енергетичній сфері, у медицині тощо. І всіма ними я хочу поділитися з українцями, оскільки співчуваю їм.

За словами вченого, є таке поняття як відповідальність науковця.
- Я свідомий того, що будь-який винахід може стати лихом у руках недалекої чи агресивної людини, - говорить Авраменко. - Тому я не хочу ділитися своїми роботами із нашою російською владою. Остання і найперспективніша моя розробка - велосипеди на електробатареях. Але Росії це не потрібно. Ви ж розумієте, що для країни, яка шантажує світ газом та нафтою, такі речі непотрібні. Адже це конкуренція. А ось для України електромобілі можуть стати порятунком і можливістю позбутися енергетичної залежності.

У планах вченого - велопробіг на еелектровелосипедах із півночі на південь України з виступами у кожному великому місті. Вчений проводитиме безкоштовні лекції із демонстрацією механізму виготовлення таких транспортних засобів. Щоправда, коли саме відбудеться ця акція - наразі невідомо. Костянтин Авраменко планує здійснити свій задум вже найближчим часом. Однак наразі невирішеними лишаються багато організаційних моментів.

Іван Розбаш

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com