Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
вірус Facebook

Поки майнер займається видобутком криптовалюти, розширення розсилає від імені жертви повідомлення з вірусом.

В українському сегменті Facebook почали приходити повідомлення з вірусом, який після завантаження використовує пристрій користувача для видобутку криптовалюти.
Про це повідомляє сайт Trendmicro, передає Страна.

У Facebook поширюється новий вірус Digmine, мета якого використовувати заражені пристрої для видобутку криптовалюти. Серед заражених країн В'єтнам, Азербайджан, Філіппіни, Таїланд, Венесуела та Україна.

Для поширення вірус користується сервісом Messenger від Facebook, але тільки через комп'ютер в браузері Chrome. Якщо шкідливий документ відкрити через інші пристрої, це не призведе до небезпечних наслідків.

Вірус Digmine обманює Messenger і відправляє зі сторінки користувача архівну папку з назвою "video_7717" (цифри можуть варіюватися). При відкритті файлу вірус засідає в системі комп'ютера і завантажує численні елементи, зберігаючи всі в каталозі під назвою "% appdata% \.

Далі вірус буде запускати Chrome і завантажувати шкідливе розширення браузера. Таким чином, якщо у вас автоматично збережені логін і пароль від вашого користувача в соцмережі, вірус зможе відправляти небезпечний файл вашим друзям.

Але головна мета вірусу - це видобуток криптовалюти Monero. Після того, як власник комп'ютера встановить вірус, програма завантажить з сервера компоненти для видобутку криптовалюти. Використовуючи пристрої користувачів, зловмисники заробляють гроші.

Дослідники рекомендують убезпечити облікові акаунти соціальних мереж, а саме не скачувати підозрілі файли і включити налаштування конфіденційності.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com