Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Google Play

Пошуковий гігант має намір зробити недоступними мільйони програм та ігор магазину Google Play.

Американська корпорація Google слідом за офіційним оголошенням про відмову від 32-бітних додатків зробила не менш шокуючу заяву про те, що має намір "убити" мільйони програм та ігор, які зараз доступні в рамках магазину Google Play.

Згідно з повідомленням Google, починаючи з другої половини 2018 року, вона перестане додавати в магазин Google Play будь-які програми та ігри, які несумісні з новітніми версіями операційної системи Android.

Для забезпечення сумісності розробники повинні використовувати найновіші і свіжі API для отримання будь-якої інформації, а також піддавати своє програмне забезпечення тестування на найновіших збірках ОС, навіть якщо під їх управлінням працює менше 1% від загального числа пристроїв в світі.

Прес-служба Google стверджує, що компанією рухають благі наміри. Примус розробників до використання найостанніших технологій і стандартів позитивно позначиться на якості їх програмного забезпечення, а також гарантує швидку і стабільну роботу на всіх сучасних Android-смартфонах. У тому випадку, якщо якісь девелопери відмовляться виконувати нові вимоги, то їх нові програми та ігри не потраплять в магазин Google Play вже з 1 січня 2018 року.

Якщо ж у розробника вже є якийсь додаток, але він використовує старі API і рішення, націлені на застарілі збірки Android, то Google дає йому термін до 1 листопада 2018 року. Після цієї дати всі оновлення для його програмного забезпечення повинні бути написані з прицілом на новітні версії ОС. Очевидно, що такі заходи призведуть до того, що мільйони програм взагалі перестануть оновлюватися, так як деякі додатки через нові правил доведеться переписувати практично з нуля, чого робити просто не стануть.

Також ходять чутки, що вже в 2019 році компанія Google почне видаляти з магазину додатків Google Play всі програми та ігри, які володіють 32-бітної архітектурою і все те програмне забезпечення, яке некоректно працює на нових версіях Android через використання застарілих рішень. Все це потрібно для того, щоб власники смартфонів і планшетів могли користуватися якісним програмним забезпеченням, яке володіє достатньою безпекою.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com