Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Google розробляє додаток, який замінить класичні СМС

Компанія Google активно працює над розробкою технології Chat. В перспективі вона дозволить замінити звичайні СМС-повідомлення та перемогти в конкуренції з iMessagе та WhatsApp.

Про це повідомляють "Экономические известия".

Раніше повідомлялося, що корпорація припинила розробку месенджера Allo та зосередила ресурси на доопрацюванні додатку Android Messages, який призначений для обміну повідомленнями за стандартом RCS (Rich Communication Services). Проте таку функцію сьогодні підтримують не всі оператори, а лише 55 світових операторів мобільного зв’язку.

Chat вбудують в операційну систему Android-пристроїв. Ця технологія дозволить відмовитись від інсталяції спеціальних додатків та створення облікових записів. На відміну від СМС, продукт Google зніматиме платню не за вартість самого повідомлення, а за об’єм даних, які користувач використовує під час надсилання повідомлень.Варто зазначити, що користувачі iOS-пристроїв також зможуть отримувати повідомлення, які приходитимуть в звичайному СМС-форматі.

Проте сервіс також має і свої недоліки. Один з них – відсутність наскрізного шифрування. Це означає, що всі повідомлення користувачів зберігатимуться на серверах телефонного оператора та будуть доступні для вільного читання. Тому інформацію, яка передається, зможуть перехопити зловмисники або її можуть надати за вимогою правоохоронних органів.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com