Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Прозора водичка — неймовірне задоволення для дорослих і дітей.

Тож не дивно, що будівництво басейнів набирає обертів. Штучні водоймища мають безліч переваг порівняно зі звичайними річками та озерами. Але все це можливе лише тоді, коли вони відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, а не є розсадниками інфекції. Належний стан води та резервуара підтримує спеціальне обладнання для басейнів: http://batiskaf.kh.ua/oborudovanie-dlya-bassejnov/. Що знадобиться обов’язково, а на чому можна заощадити, знають в спеціалізованому інтернет-магазині “Батискаф”.

      Передусім треба попіклуватися про очищення води басейну

Механічні домішки затримуються фільтрувальним обладнанням для басейнів. Виробники пропонують картриджні, пісочні та діатомові моделі. Кожна система має як переваги, так і недоліки, та використовується в певних умовах.
Фільтри вилучають досить великі частки забруднень. З бактеріями, грибками та вірусами борються дезінфікувальні комплекси. Вони поділяються на дві великі групи:

  • Станції дозування хімічних реагентів — досить дешеві установки, але потребують витратних матеріалів.
  • Гідролізери — установки, що перетворюють звичайну сіль (морську чи кухонну) на речовину з сильними антимікробними властивостями під назвою гіпохлорит натрію. Під час експлуатації утворюється замкнутий технологічний цикл, що не потребує додаткових реагентів. Це дозволяє з часом компенсувати стартову вартість обладнання для басейнів.

Для ефективної роботи очисного обладнання для басейнів вода повинна постійно циркулювати. За це відповідальні насоси та системи забору води.
Для безпечного спуску та виходу з басейну борти облаштовуються драбинами або сходами.

      Декоративне обладнання для басейнів надає привабливості та комфорту

Окрім необхідних систем, виробники пропонують великий вибір технологій, що виводять користування басейном на новий рівень. Це декоративне підсвічування, протитечії для плавальних тренувань, атракціони та гірки, гідромасажні установки.


  “Батискаф” допоможе підібрати оснащення з відповідними технічними параметрами

Тип та продуктивність обладнання для басейнів визначаються багатьма факторами, серед яких:

  • розмір;
  • середнє навантаження користувачами.

Компанія “Батискаф” з 2000-го року проектує та будує басейни різних розмірів та призначення. Завдяки накопиченому практичному досвіду фахівці порекомендують обладнання перевірених виробників з найкращим для вашого випадку співвідношенням ціни та функціональності. Потрібне оновлення обладнання — тут підберуть аналоги з нових каталогів.

 

 

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com