Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
У майбутньому знеболюючі препарати будуть гендерно орієнтованими

Багато книжок і дослідженнь написано про фізичні та психологічні відмінності між чоловіками і жінками, і тепер до  списку буде додано новий пункт.

Чоловіки і жінки по-різному відчувають біль, навіть різними імунними клітинами.

Команда дослідників з університету Макгілла, Університета Дьюка і лікарні для хворих дітей, виявили, що самці і самки мишей по-різному відчувають біль.

Хоча самець і самка, яких випробовували, мали однакову чутливість до болю, дослідники зареєстрували відчуття в абсолютно різних імунних клітинах. Це важливе відкриття, що одного разу може призвести до відкриття більш ефективних методів лікування і терапії, які націлені на конкретні гендерні біопрепарати болю.

Д-р Джеффрі Могіл з університету Макгілла заявив, що "Якщо ви займаєтесь розробкою наркотиків і хочете зрозуміти біологію болю при створенні нових анальгетиків, схоже, замість одного препарату можна зробити два".
Він пішов далі і додав, що від хронічного болю страждають переважно жінки.

Останні статистичні дані показують, що жінки більш схильні до певних типів болю, ніж чоловіки,це головні болі, болі в спині. У жінки в два рази більше шансів пройти через такі болі, ніж у чоловіків.

Вдосконалення анальгетиків дуже необхідне, оскільки хронічний біль найбільш поширене лихо, від якого страждає більше людей, ніж будь-якої іншої хвороби або стану здоров'я, таких як рак, діабет або серцево-судинні захворювання.

загрузка...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com