Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
солодкі новини

У столичній галереї “Мистецька збірка” стартував новий проект-дослідження #INSTAART. Представленим на виставці художникам було запропоновано, за допомогою живопису, звуку, відео, фото, графіки та інсталяцій, проаналізувати проблеми залежності сучасного суспільства від соціальних мереж і мас-медіа.

У проекті погодилися взяти участь як художники з України, так і з Білорусії, Польщі та Австрії, повідомляє «Radiokultura».

Учасники проекту представили оригінальні критичні погляди на питання медіа-феноменів нашого часу та дали власну оцінку таким соціокультурним проблемам як психологічна залежність від соціальних мереж, споживацький погляд на світ, обмеженість і вузьколобість мислення і поглядів. Тема дослідження була запропонована організаторами виставки Юлією Волошиною та Ольгою Пальниченко. Вони переконані, що це одне з найбільш актуальних і гострих питань сучасного суспільства.

Щоправда самі ж організатори зізналися, що особлива іронія полягає в тому, що виставка була організована саме за допомогою соцмережі – оголошення про підготовку проекту насамперед було розміщено у Facebook, а роботи деяких художників були знайдені за допомогою Instagram.

Але водночас кожен відвідувач виставки, якщо захоче, зможе сам для себе відповісти на питання, чи обмежується його світогляд рамками інстаграмної фотографії, чи вимірюється його значимість лайками і чи реальна його «реальність».

Славко Пригода

загрузка...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com