Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Поважне жюрі, до якого входить весь творчий колектив «Правдивих Новин» нарешті визначився з переможцями. Зважаючи на те, що сьогодні Міжнародний день демократії, а коментарі нам продовжують писати, ми підведемо підсумки симпатій читачів 25 вересня.

По-перше, хотілось би подякувати нашим авторам. Більшість надісланих творів справді це зразки високоякісної справжньої літератури, тому підводити підсумки дуже важко. Хотілось би відзначити надзвичайно цікаву поезію і прозу Володимира Вакуленка, витончену суміш поезії і прози Миколи Істина, ліричну поезію Галинки Верховинки та фантастичне за своїм реалізмом і глибокою філософією оповідання Ірини Підченко та багатьох інших.

Переможцями у номінації "Поезія" стали:

Іван Низовий

Сергій Зінченко

Олександр Заліщук

Переможцями у номінації "Проза" стали:

Марина Єщенко

Мирослава Терещенко

Марія Карп'юк

Після 25 вересня, коли наші читачі оберуть переможців (буде чесно, якщо переможці будуть окремо і в поезії і в прозі), ми надрукуємо книгу з кращими роботами і вже після цього будемо роздавати подарунки переможцям. Якщо ви ще не визначились з "переможцем від народу",  голосування  за посиланням.

Шановні читачі!
У зв'язку з дивною істерикою деяких недобрих людей, нам доведеться перезапустити голосування за призи симпатії читачів, придумавши систему захисту голосування. Вибачте, що популярність нашого конкурсу призвела до "срачу"...
Про нові правила голосування буде оголошено вже завтра в окремій публікації розділу ТВОРИ.

 

загрузка...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com