Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
літературний конкурс

У зв'язку з тим, що голосування за приз читацьких симпатій перетворилося на жахливий гармидер (це - недоопрацювання редакції), ми оголошуємо повторне голосування.

 

Будь-яка справжня демократія повинна мати застережливі чинники, щоб вона не перетворилася у грубу охлократію. Вибачте нас, перша спроба виявилася не дуже вдалою, саме тому все починаємо з самого початку. 

Як ми і обіцяли, наші читачі які приймуть участь у голосуванні, дехто з наших читачів, які приймуть участь у голосуванні, отримають подарунки від редакції "Правдивих Новин". Жеребкування відбудеться після завершення голосування і буде заснято на відео. Ви можете проголосувати за того автора, який вам найбільше до вподоби в номінаціях "Поезія" і "Проза". Для того, щоб ваш голос був зарахований треба вказати свою справжню електронну скриньку у спеціальному полі коментаря. на вашу електронну адресу буде висланий лист для підтвердження вашої особистості. Ваша електронна адреса буде видима лише адміністратору сайта, а ваша анонімність розглядатися не буде, лише підтвердження того, що ви і справді голосуєте за того, чи іншого автора.

Ми просимо наших читачів, а також наших авторів (чому б ні?) прийняти участь у голосуванні! Голосування буде тривати до кінця вересня. 1 жовтня будуть оголошені переможці читацьких симпатій.

загрузка...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com