Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
лаборанти

Як зустрічатимуть українці 2018 рік - варіант перший (песимістичний)

 

Шановні читатачі! Напередодні того, як раби злого і жорстокого бога Ізраїлю готуються відзначати православний новий рік за юліанським календарем, «Правдиві новини» вирішили потішити вас серіалом кумедних новорічних казок. Сьогодні вам пропонується перша казка: «Сімейне свято». Смачного!

Сімейне свято

Київ, Лісовий масив, 31 грудня 2017 року, 23-45

Остап Тарасович Бурмило відчував себе справжнім годувальником, він встиг купити аж три кг не дуже дорогої домашньої картоплі недалеко від метро "Лісова" перш ніж поліцаї застрелили бабусю, яка наважилась просто на вулиці продавати картоплю. На столі перед телевізром стояла миска з вареною картоплею і тарілка з чотирма великими шматками хліба, на кожному з яких лежав манюній шматочок сала - справжня святкова вечеря! Вчора Остап на останні гроші купив у супермаркеті аж 50 граммів сала. Було чим пригостити двох діточок - Іванка і Тарасика, худющих холопчиків 9-ти і 11-ти років. На Новий рік їх  на три доби відпустили з дитячого трудового табору імені Лазаря Кагановича, в який з осені перетворилася середня школа.

Насправді Остап Бурмило непогано заробляв, за листопад йому заплатили аж 30 тисяч гривень на місяць, цілих два долари за останнім курсом валют, а за грудень начальник пообіцяв виплатити аж 32 тисячі, якщо після нового року фірму не відберуть рейдери нардепа Пашинського. За умовами того, що комуналку платили в розстрочку, а курс гривні падає все нижче, то жили якось, з голоду не померли, іноді дозволяли собі навіть хліба купити і чаю з цукром попити.

Іванко і Тарасик не відводили очей від хліба з салом та прислухалися до далекої канонади під Броварами. Саме туди відвели ЗСУ після переможної дипломатії Петра Порошенка на зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі. Бойовики нардепа Плотницького зараз там влаштували мобілізованим холопцям новорічний феєрверк з гаубиць, "Градів" і САУ. Стріляти у відповідь було заборонено. Українська артилерія і бронетехніка були відведені на правий берег Дніпра згідно до нових "мінських угод", які на минулому тижні підписали Медведчук і Кучма.

Маруся Бурмило запалила ще одну свічку - все ж таки свято! Наближався час увімкнути телевізор...

«Дітки, зараз наш улюблений президент розкаже нам про деценралізацію і комунізацію, які врятують нашу державу! Бо ж декомунізація була помилкою, а цинічні бандерівці ледь не знищили Україну і навіть ображали богообраний народ Ізраїлю!» - заявив Остап Бурмило.

Діти дивилися на хліб і сало. За вікном почулися вибухи. Це обкурені поліцаї і собі вирішили влашувати феєрверк, закидавши гранатами випадкового перехожого. Вони завжди праві! Законослухняні громадяни не виходять на вулицю як стемніє.

Маруся увімкнула телевізор. По зомбіящику дуетом співали Іосіф Кабзон і Верка Сердючка патріотичну пісню про повернення Донбассу в Україну. Потім почувся гімн національний і на екрані Бурмили побачили Петра Олексійовича Порошенка. Він був у дупу бухий - ознака багацтва і доброго смаку.

«Шановні українці! Я вітаю вас з наступаючим Новим роком! Минулий рік був важким, але вже в 2018 році ми будемо жити по-новому! Запишіть… Я обіцяю вам, що вже 1 квітня буде безвізовий режим з Європою!...»

Далі дивитися не стали, треба ж економити електроенергію…

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com