Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
книжка Мечеслава фото

Молодий письменник Мечеслав Рисич (творчий псевдонім історика Антона Бондаренко) більше відомий як громадський діяч, координатор молодіжного антикорупційного руху "Білий молот".

Сьогодні, 11 квітня о 16-00, у Києві в арт-кафе "Козацька втіха" (Хрещатик 44-а) відбудеться презентація третього видання книги Мечеслава Рисича "Білі вовки".

Хто б міг подумати, що всеукраїнську рекламу книжці "Білі вовки" зробить горезвісний депутат Царьов? У грудні позаминулого року в передостанньому випуску ток-шоу Савіка Шустера Царьов злобно процедів скрізь зуби: "Я знаю, там на 5 этаже (мався на увазі будинок Профспілок, де знаходився штаб Правого Сектору, який був створений Мечеславом Рисичем), куда не пускают журналистов засели экстремисты, террористы, язычники! Ими руководит какой-то Меч, и все они читают книжку "Белые волки!"

Мечеслав своєрідно віддячив Царьову за рекламну послугу, набивши "росскомирному" дегенерату пику в центрі столиці...

До речі, Мечеслав Рисич пообіцяв прийняти участі в нашому літературному конкурсі, для чого вирішив написати нове оповідання. Сьогодні ж поза конкурсом ми публікуємо його вірш, який стане епіграфом для його нової книжки.

 

Сіра кована брама
На сталевому тлі.
Промениста заграва
Люто спалює дні.
Розкриваються двері.
На порозі - ведмідь.
Перед лапами звіра -
Хліб, залізо і мідь.
Розкриваються руни.
Розривається час.
Сон-трава. Візерунки
На сарматських мечах.
Розкривається Всесвіт.
Починається мить.
По траяновій стежці
Білий молот гримить.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com