Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
сміття

Сміттєпереробний завод у Житомирі будуватиме фірма «МС «Соціальний проект». Проект рішення сесії щодо дозволу на розроблення проекту землеустрою оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

ковбаса

В Україні з кожним роком збільшується частка підробленого товару, розповіла Gazeta.ua експерт науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз Ніна Кільдій.

Приват24

Фахівці кібербезпеки ПриватБанку повідомили про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням підроблених листів про "випадковий" переказ грошей і підроблених сайтів, які зовні нагадують веб-сайт Приват24.

В Україні продають фальшивку замість масла

В Україні працює кілька фейкових заводів, які займаються виробництвом підробленого масла в пачках.

Податок на прибуток замінить податок на витрати

Надто складне адміністрування податку на прибуток уже давно спонукає до його заміни на щось інше. Найчастіше пропонується запровадити податок на виведений капітал.

Через Керченський міст цього року Україна втратила щонайменше півмільярда гривень

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що через Керченський міст цього року Україна вже втратила щонайменше півмільярда гривень.

газ

Ціну на газ можуть підвищити вже цього року.

гроші

Курс гривні у випадку припинення Україною співпраці з МВФ вже у 2018 році може досягти 31,8 грн за долар. А якщо ситуація доповниться падінням цін на метали, то національна валюта впаде до позначки 40,8 грн за долар.

Гройсман

Гройсман навчить, як треба керувати державою! Ось конкретний приклад керування - за рішенням суду публічне акціонерне товариство “Чорноморський суднобудівний завод” визнано банкрутом.

кавун

Згідно даних спільного дослідження FАО і ЄБРР «Поліпшення доступу українського агробізнесу до експортних ринків», баштанні є культурою з найбільш негативною динамікою з усього плодоовочевого ринку України.

Bank of America

Динаміка на світовому фондовому ринку схожа на ту, що була перед світовою економічною кризою в 1997-1998 роках.

   
© newspravda.com