Enter your email address:

   
   
Loading...
   
   
інфляція

Свій аналіз інфляції в Україні розмістив на своїй сторінці у Фейсбук Глава Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

субсидії

Субсидії на оплату житлокомпослуг у 2019 році повинні з віртуальних стати реальними: замість системи взаємозаліків Кабмін обіцяє розраховуватися з субсидіантами "живими" грошима.

Гроші

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в жовтні скоротився на 31,5% з 21,388 млрд гривень (на 1 жовтня) до 14,645 млрд гривень (на 1 листопада).

В ЄС заборонять використовувати антибіотики у тваринництві

Європарламент схвалив закон, згідно з яким посилять правила використання антибіотиків у тваринництві країн Євросоюзу.

У Мін'юсті придумали, як зупинити рейдерів

Незабаром в Україні має запрацювати автоматичний обмін між Єдиним реєстром судових рішень і базами Мін'юсту.

Українці після вступу в силу безвізового режиму збільшили витрати на сервісні послуги на 10%. Тільки витрати на транспорт і зв’язок становлять приблизно 600 грн/міс. на одне домогосподарство.

Нова Пошта

Співвласник компанії Нова Пошта В'ячеслав Климов заявив, що проект закону "Про поштовий зв'язок" встановлює монополію Укрпошти на послуги з пересилання відправлень вагою до 2 кг і посилок вагою до 10 кг.

хліб

В Україні до кінця 2018 року планують підвищити вартість хліба. Подорожчання відбудеться в середньому на 5%. Експерти відзначили, що вже зараз, до подорожчання, ціна хліба в Україні вища, ніж в деяких країнах Євросоюзу.

молочні продукти

Європейські ціни на молоко в Україні виникли через дефіцит сировини. А через низьку купівельну спроможність українці споживають в 4 рази менше молочних продуктів, ніж потрібно для повноцінного розвитку організму.

Як оформити субсидію через Інтернет

В Україні розпочався опалювальний сезон, і багато сімей задумалися про оформлення субсидії. Зараз подати документи на отримання державної допомоги можна, не виходячи з дому.

Україна позичила $2 млрд під високі відсотки

Міністерство фінансів України розмістило два нових випуски єврооблігацій: на $750 млн з терміном обігу до 1 лютого 2024 року і на $1,25 млрд з терміном обігу до 1 листопада 2028 року.

   
© newspravda.com