Enter your email address:

   
   
гроші

Держпродспоживслужба та Держпраці домовилися координувати дії.

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів заявила про домовленість з держслужбою з питань праці координувати дії в сфері детінізації зайнятості і доходів населення, інформується на сайті відомства.

У повідомленні говориться, що в ході перевірок інспектори виявили не тільки відсутність медоглядів у працівників, а й факти нелегального працевлаштування.

Керівники головних облуправлінь обох служб підписали меморандуми і угоди про співпрацю, а також узгодили плани подальших дій.

Минулого тижня виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби Олександр Власов запропонував використовувати інформацію про працівників, які отримують зарплату неофіційно, при нарахуванні житлових субсидій, призначення допомоги з безробіття та інших соціальних виплат. За його словами, відповідний проект вже розроблений і направлений на розгляд до Міністерства фінансів.

У ньому пропонується обмінюватися необхідною інформацією між ДФС, Міністерством соціальної політики, Держслужбою з питань праці, Держслужбою зайнятості та Пенсійним фондом.

Власов також повідомляв, що з вересня по грудень 2018 року роботодавці легалізували роботу 1,9 млн осіб, які до цього отримували зарплату в конвертах (саме цю інформацію пропонується враховувати при призначенні/перегляд субсидій).

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com