Enter your email address:

   
   

В НКЦПФР пояснили, куди не потрібно вкладати заощадження.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) попередила українців про ризики втрати коштів, інвестованих в бінарні опціони, forex-трейдинг, кріптобіржі, мікрокредитування, активи в управління та інші подібні проекти.

Про це повідомила прес-служба НКЦПФР.

"Сотні мільйонів гривень українських громадян щороку привертають ініціатори ризикованих фінансових проектів. Повна або часткова втрата цих грошей вкладниками є логічним результатом безрозсудної поведінки інвесторів, існування "сірих зон", які не регулює національне законодавство, і відсутність повноцінних фінансових інструментів", - йдеться в повідомленні регулятора.

Комісія вважає, що більшість проектів, які зараз активно рекламуються, побудовані за принципом фінансових пірамід. Тобто доходи перших інвесторів забезпечуються внесками нових учасників.

"Переважна кількість фірм, що надають послуги з торгівлі на фінансових ринках, мають реєстрацію в зонах з пільговим оподаткуванням. Контактні юридичні особи та бенефіціари є резидентами таких країн, як Сейшельські острови, ОАЕ, Британські Віргінські острови, Кіпр, Сент-Вінсент і Гренадіни, республіка Вануату. Міжнародна реєстрація брокерів служить умовною "легалізацією" їх послуг в Україні. Часто в якості додаткових ознак "доброчесності", може виступати сертифікат російського регулятора і членство в добровільних міжнародних товариства з контролю за взаємовідносинами трейдерів і брокерів", - попереджає Нацкомісія.

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com