Enter your email address:

   
   
Через "Укрзалізницю" на Україну може чекати падіння курсу гривні, – Криворучко

Керівник Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко заявив, що Україну може чекати падіння курсу гривні через дій державного монополіста "Укрзалізниця".

Про це повідомило інформаційне агентство УНІАН.

"Укрзалізниця" у поточному році вирішила підвищити тарифи на вантажні перевезення більш ніж на 14%. В основному це вдарить по експортним галузям, які приносять в країну валюту. Що значить вдарять? А значить це те, що собівартість продукції через зростання транспортних витрат зросте. Автоматично піднімемося відпускна ціна товарів. А на світовому ринку зараз кожен долар вирішує, будуть купувати твій товар чи ні", - повідомив Криворучко.

За словами експерта, підняття тарифів на вантажні перевезення вдарить по економіці України внаслідок того, що українські експортні товари не зможуть бути конкурентними на світовому ринку через їхню високу ціну.

"Таким чином, Україна швидко вилетить з конкурентної гонки за імпортного покупця. А це недоотримана валютна виручка, яка зазвичай допомагає утримувати курс гривні", - повідомив експерт.

На думку Криворучка, "Укрзалізниця" повинна шукати внутрішні резерви і повинна мати декілька джерел покриття дефіциту власного засобів окрім як просто підвищувати ціни бізнесу і робити Україну неконкурентною у світі.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com