Enter your email address:

   
   
Українці переходять на імпортне вино

У 2019 імпорт алкоголю в Україну зросте на 8-10%.

Основу такої динаміки закладуть поставки недорогих іноземних тихих вин. Але в категорії люксових і преміальних брендів імпорт буде збільшуватися не так значно - всього на 2-3%, повідомляють аналітики Bayadera Group. За даними компанії, в минулому року серед українців найпопулярнішими виявилися завезені неігрістих вина (25%) і віскі (20%). Далі йдуть:

     Ігристі вина і шампанське (по 15%).
     Бренді і коньяки (близько 12%).
     Ром (10%).

При цьому найбільшою популярністю серед українців користуються італійські, французькі, іспанські, чилійські і німецькі вина. Експерти пояснюють цей феномен насамперед ціновим фактором.

«Зростання імпорту вин тут не повинен викликати подиву: українська продукція з кожним роком дорожчає, стаючи все менш конкурентною по відношенню до завезеної. Вина найбільш дешевих сегментів в Європі можна купити дійсно за порівняно низькою ціною. Український напій коштує не так дешево, «перекидаючи» іноді за вартість, наприклад, італійських вин», - пояснив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Більш того, як зазначає експерт, зростання імпорту вин обумовлений ще й чинником культури споживання алкоголю: у всьому світі все поступово переходять на все більш слабкі напої. І українці, які все частіше виїжджають за кордон, долучаються до загального тренду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com