Enter your email address:

   
   

Міжнародний валютний фонд дав оптимістичніший прогноз щодо зростання української економіки, ніж прогноз, представлений Нацбанком.

Про це розповів глава Ради НБУ Богдан Данилишин.

Аналітики НБУ очікують, що зростання української економіки в 2019 році складе 2,5%. При цьому прогнози МВФ і Світового Банку вищі, ніж у нацрегулятора – 2,7%. Зазначимо, що Кабмін прогнозує зростання ВВП України на рівні 3%.

Данилишин стверджує, що навіть найбільш песимістичний прогноз (від НБУ) можна вважати цілком задовільним. Чиновник порівняв прогнози темпу розвитку української економіки з прогнозами щодо розвитку інших держав Європейського регіону. Йдеться про країни з обігом євро (+ 1,1%), Росії (+ 1,3-1,6%), Туреччини (-2,5%).

Виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко вважає, що темп зростання ВВП України – низький. Експерт зазначив, що з 1997 по 2017 рік українська економіка зросла на 20%. При цьому економіка Польщі – подвоїлася. У минулому році наша економіка зросла трохи більше, ніж на 3%, тоді як румунська зросла на 7%.

Олег УСТЕНКО, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера:

"Можна говорити, що ми зростали на рівні американської економіки, але наша головна відмінність, що їхня економіка набагато більша, ніж наша… Коли країна зростає такими низькими темпами, я бачу серйозні загрози, наприклад, депопуляції населення, так що країна буде, а людей не буде."

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com