Enter your email address:

   
   

В Укргазбанку розповіли, якими депозитами користуються українці та коли банки перепишуть процентні ставки.

Українці передчувають зниження процентних ставок по депозитах, тому стали активніше нести гроші на банківські рахунки: хочуть вкластися під високі відсотки. Фінансисти підтверджують побоювання вкладників - поточні умови для депозитів триватимуть недовго. Можуть змінюватися вже на початку травня.

Що банки пропонують людям і на що важливо звернути увагу при відкритті вкладу, в інтерв'ю UBR.ua розповів директор департаменту роздрібного банкінгу Укргазбанку Олег Кляпко.

На поточний момент розмір гривневого депозитного портфеля перевищує обсяг валютного. Хоча, як визнав банкір, вкладники останнім часом активніше відкривають валютні рахунки.

«Основним чинником, який буде зараз впливати на банківський ринок - політичний. Всі чекають, що буде після виборів. Все діють з обережністю, оскільки політична невизначеність завжди несе в собі деякі ризики. Якщо будуть переважати панічні настрої банки можуть сильно підвищувати процентні ставки по депозитах, якщо буде все спокійно, швидше за все, ставки підуть вниз», - зауважив  Олег Кляпко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com