Enter your email address:

   
   

Облгази, які належать бізнесмену Дмитрові Фірташу, вимагають від споживачів оплати додаткових рахунків, шантажуючи від′єднанням будинків від газопостачання.

Про це заявили в компанії "Нафтогаз України".

Облгази, що входять у "Регіональну газову компанію" (РГК) бізнесмена Дмитра Фірташа, почали від′єднувати будинки від газопостачання під приводом технічного обстеження мереж, за повторне під′єднання вони вимагають оплати споживачами додаткових рахунків. Про це 8 травня повідомила у Facebook Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".

До звичайної практики перевірки труб в облгазах підійшли "творчо", заявили в НАК.

"Аби відновити газопостачання, газовики вимагають данину – приблизно 1000 грн із кожної квартири. Із них 500 грн – начебто за обслуговування колонки, якого вони навіть не проводили", – ідеться в повідомленні.

Газовики погрожують за наявності боргів не відновлювати газопостачання, водночас більшість цих боргів сформовано через "скандальні газові коефіцієнти, які донараховують облгази групи РГК", коментують ситуацію в НАК.

"Нарахування таких коефіцієнтів не визнають в уряді та в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), тож люди і не мають платити зайве. Але фірташівські облгази вперто продовжують нараховувати незаконні борги майже по всій країні. А тепер ще вдаються до силових методів – перекриття труби. Фахівці переконані: це незаконно. Облгази відверто грабують населення, вдаючись до шантажу", – підкреслили в "Нафтогазі".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com