Enter your email address:

   
   

Експерти дали українцям поради про те, як запобігти крадіжці мобільного номера.

У морському трибуналі ООН відкинули звинувачення РФ щодо українських суден

У Міжнародному трибуналі ООН з морського права заперечили твердження Росії щодо нібито провокативної поведінки українських суден біля Керченської протоки 25 листопада.

Військовий викрав з військової частини три автомати, патрони та заряди тротилу

Молодший сержант-контрактник військової частини А2802 під час розвантаження зброї та боєприпасів, скориставшись відсутністю уваги інших військовослужбовців, викрав три автомати, військові патрони та два заряди тротилу.

Надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук застряг на бездоріжжі в Чигиринському районі Черкаської області.

На Прикарпатті п’яний водій швидкої привіз на виклик нетверезих лікарів

Після затримання поліцією водій і медики, маючи ознаки сп’яніння, відмовилися від тесту на «Драгері».

Заяву до правоохоронних органів написав представник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Активісти вимагають від міністра екології та природних ресурсів закрити “Понінківську картонно-паперову фабрику”

12 квітня близько 22 години КП “Понінківська картонно-паперова фабрика” почала скидати нечистоти у річку Хомора. Це вже другий випадок за останні дні.

Пасічники Полтавщини пообіцяли спалити поля фермерам за померлих бджіл

У Мачухівській громаді масово помирають бджоли. Пасічники у всьому звинувачують фермерів. Бджолярка Олена Щербань, пасіки якої розташовані в Мачухах, у Facebook написала, що всьому виною заборонені дешеві препарати для обробітку та підживлення рослин.

Корупція на Укрзалізниці затьмарює розкрадання Укроборонпрому. З Росії в тридороги

ПАТ «Укрзалізниця» закуповує деталі російського виробництва з переплатою в два-пять разів через завищену очікувану вартість та створення штучних умов на тендерах для потрібних фірм.

Ситуація навколо підприємства «Карпатнафтохім», що знаходиться в м. Калуш, Івано-Франківської області, загрожує масштабною екологічною катастрофою.

Агентство з розшуку корупційних активів пояснило причини обшуків НАБУ

Національне антикорупційне бюро приходило з обшуком до Національного агентства з питань розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), для вилучення документів.

   
© newspravda.com