Enter your email address:

   
   
Пригоди біля синагоги

О, НАБУ! Це одна з причин мого нереального, українського когнітивного дисонансу. Можливо, не тільки мого. З одного боку, щось роблять і когось за корупцію шкварять, з іншого, вся їх діяльність нагадує класичну роботу Володимира Леніна : "Шаг впєрьод - два шага назад."

І ось, черговий прикол від набушників. Після звинувачень у стеженні за Київською синагогою, яке, нібито, здійснювало НАБУ і яке викрила незрозуміла "Служба безпеки єврейської громади", антикорупційники заявили, що встановили, хто насправді стежив за культовою спорудою прихильників іудаїзму в Києві. І що це були співробітники іншого правоохоронного органу. Але ж, розповісти, що це за такий цікавий орган НАБУ не схотіло . Цитата:

"Для збереження довіри до правоохоронної системи України Бюро не називатиме, до якого саме органу належать ці особи."

І що це було? Що за заява, яка більше підходить дрібному злочинцю пубертатного віку, якого спіймали на квартирній крадіжці, а той, підбираючи соплі ниє, що це не він, а хто саме, казати не буде.

Зазвичай, в мусарні, це лікується одним підсрачником, після якого йде , або щире каяття, або видача всього розкладу. Але, хто дасть підсрачника набуїнам? Бо, в наявності, скоріш за все, ми маємо чиїсь протизаконні дії, тобто, злочин, а НАБУ вмикає дурня і не видає подільників. Типу, самі нє прі дєлах, бо тільки на шухєрє стояли.

І залишається відкритим питання : що це за таємнича "Служба безпеки єврейської громади" і на яких законодавчих засадах вона працює в Україні?

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com