Enter your email address:

   
   
ГПУ

Тут сьогодні дуже прекрасне повідомлення від Луценка і його пресучки Сарган надійшло:

“Департаментом міжнародно-правового співробітництва ГПУ завершено досудове розслідування справи колишнього Голови Національного банку України та першого Віце-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова (ч.4 ст.28, ч.5 ст. 191 КК України), якому інкримінується зловживання своїм службовим становищем у складі злочинної організації, що призвело до розтрати активів Нацбанку на суму 220 млн грн.

Арбузову С.Г. інкримінується вчинення у період 2011-2013 років розтрати чужого майна в особливо великих розмірах - коштів НБУ в сумі 220 млн. грн. при створенні всупереч положень Закону України "Про Національний банк України" та Закону України "Про телебачення та радіомовлення" за рахунок активів цього особливого центрального органу державного управління підконтрольної телерадіоорганізації ТОВ "Банківське телебачення", вчиненого шляхом зловживання своїм службовим становищем у складі злочинної організації.”

Ну це ж прекрасно, правда? Злочинна, проросійська влада попередників і її представники повинні бути покарані найчеснішими прокурорами нової, проєвропейської, і не менш прокурорських, найчеснішої влади. Повний бьютіфул!

А тепер я всім дещо поясню.
Оцей чудовий міжнародно - правовий департамент ГПУ фактично очолює відома, прокурорсько-корупційна шістка і проросійського, і проєвропейського режимів, Костя Кулик. Ось, саме він і керував розслідуванням відносно Арбузова. Молодець, чого вже там.

Але в мене питання. До НАБУ. А що там зі справою відносно розкрадання 800 мільйонів гривень ( $100 мільйонів за тим курсом) кредиту Україні, в особі “Укрексімбанку” від Міжнародного банку реконструкції та розвитку? Справою, яка була відкрита у квітні цього року за моєю заявою і на підставі мого журналістського розслідування?

Це розкрадання відбулося в ці ж самі роки, за які інкримінує злочин Арбузову Кулик. І я впевнений що там теж без Арбузова не обійшлося. Тільки Костя Кулик там з іншого боку присутній. Як прокурорська криша обнального майданчика вже мертвого свого дружка, терориста Євгена Жиліна, через який це розкрадання і було вчинено.

Там, правда, окрім головного, на той час банкіра країни, Арбузова, ще одна цікава персона повинна світитися - Голова наглядової ради Нацбанку. А тоді це був Петро Порошенко. Да, задачка трохи ускладнена для пана Ситника, який, як відомо, полюбляє ночами в гості до нинішнього Президента і колишнього Голови наглядової ради НБУ, навідуватися.

Вобчем, бачите, панове, набуїни, як спритно працює ГПУ. Треба якось наздоганяти. Тим більше, все я вам виклав, всіх задіяних у розкраданні ста мільйонів доларів державних коштів, з загальним збитком для держави на 4 мільярда гривень, фігурантів назвав, і навіть їхні фоточки прікрипив до свого розслідування, аби ви не помилилися.
Коли чекати на ареши і передачу справи до суду? Чи це риторичне питання? В негативному, звісно, сенсі.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com