Enter your email address:

   
   
Ще одна дитина померла від щеплення

У місті Южний (Одеська область) з вини медиків помер шестимісячний хлопчик Давид. Хоча лікарі не бачать проступку зі свого боку, стверджують, що малюк був хворий.

Про це інформує "Думська".

Мама малюка Діана Іванчевська розповіла, що хоч дитина і була недоношена, але до вакцинації розвивався абсолютно нормально. Однак лікар наполягала на щепленні, стверджуючи, що він може підхопити страшну інфекцію.

"Постійно нас викликала і розповідала, що треба зробити щеплення, а то, не дай бог, я буду нігті обрізати і можу заразити правцем, а діти від нього вмирають болісною смертю. Ми злякалися і вирішили зробити", - розповідає Діана.

Однак уже в першу ніч після щеплення хлопчику стало погано. Він практично не спав, а на наступний день став відмовлятися від їжі. Тоді мати викликала медиків. Але ті лише розвели руками, сказавши, що у нього кишкова інфекція.

Стан дитини не змінювалося, тому мати повезла малюка в обласну дитячу лікарню, де Давида поклали в кардіологічне відділення. До слова, спочатку дитину приймати відмовлялися.

"Нам призначили комплексне обстеження, після якого поклали в кардіологію, призначили сечогінний і сказали, що у малюка високий внутрішньочерепний тиск. Вранці 5 лютого він вже ні на що не реагував, а 8 лютого помер", - ділиться жінка.

Після смерті малюка медики припустили, що у нього було якесь захворювання. Патологоанатом зазначив, що у малюка все органи сильно збільшені і вражені. Особливо це стосувалося печінки.

Начальник обласного департаменту охорони здоров'я Олена Теряєва заявила, що вже призначено службове розслідування. За його результатами можна буде остаточно зрозуміти: пов'язана смерть з генетичним захворюванням або ж винні лікарі.

Читайте також - Спецоперація "Епідемія", ще один засіб добити українців остаточно

Хотілось би запропонувати пані Супрун злити в якийсь скотомогильник залишки цієї смертоносної вакцини і записати начебто її вже використано.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com