Enter your email address:

   
   
справа Рубана-Савченко

Служба безпеки і прокуратура просять суд відпустити спільника бойовиків Лугандонії, який співпрацював з владоохоронними органами та дав викривальні показання проти понад 60 людей, повідомило інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на рішення Жовтневого районного суду Маріуполя.

"Слідство подало клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності Всеволода Мартинова", - йдеться в повідомленні на сайті видання в п'ятницю ввечері.

Повідомляється, що Мартинов з 2014 року працював в так званому "департаменті митної справи міністерства доходів і зборів ДНР", зокрема, здійснював "митний контроль". Пізніше він був призначений "старшим зміни" і керував підлеглими на пункті пропуску.

У серпні 2018 він вийшов зі складу терористичної організації.

У вересні чоловікові повідомили про підозру в "створенні, керівництві або участі в терористичній організації". Ця стаття передбачає покарання від 8 до 15 років в'язниці.

Однак В.Мартинов добровільно повідомив про злочинну діяльність: свою і ще більше 60 чоловік.

Його свідчення владоохоронці використовували в 8 кримінальних виробництвах. В одному з них підозру оголошували нардепу Надії Савченко і переговірнику Володимиру Рубану. Їхні дії виділені в окреме провадження.

У Генпрокуратурі "Українській правді" підтвердили, що Мартинов дав свідчення щодо Н.Савченко і В.Рубана.

"Водночас, у ГПУ стверджують, що ці свідчення були чи не основними в його справі, і випускають його через це", - сказано в повідомленні.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com