Enter your email address:

   
   
 Візуальні ілюзії

Чи знаєте Ви, що таке візуальна ілюзія в одязі?

Тут все просто. Це вдало підібране вбрання, яке робить Вас не тільки елегантними та привабливими, а й стрункішими на кілька розмірів. Багато людей вважають, що вміють вигідно підбирати look та підкреслювати свої особливості тіла. Але це не завжди так. Для того, щоб дійсно зробити себе візуально привабливішими та не помилитись у виборі, намагайтесь дотримуватись наступних порад.

Слід пам'ятати, що завжди вдало виглядати допоможуть вертикальні смуги на одязі. Багато жінок знають цю маленьку хитрість. Це вбрання додасть впевненості та витягне загальний силует. Такі варіанти можна зустріти не тільки в модних і дорогих бутіках, але й в багатьох інтернет-магазинах, наприклад Step, Cardo, Red, Bershka та багато інших. Винятком виступають контрастні лінії та плісе. Саме вони створюють ілюзію об'ємного тіла. Зверніть увагу також на глибокі матові тканини. Вони крім зовнішнього естетичного задоволення добре зберігають форму. Якщо відверто, то напевно, нічого не витягує силует так, як монохромний наряд. Це той момент, коли ви з усіх боків одягнені в один колір, навіть до маленьких дрібниць: взуття та спідньої білизни. В цьому образі Ви будете завжди в тренді. Загальний look допоможуть доповнити туфлі-човники чорного або тілесного кольору.

Наступна порада може для багатьох модниць здатись безглуздою, але вона виступає однією з найголовніших. Підбирайте свій гардероб чітко за розміром. Безліч людей орієнтуючись на модні тенденції, такі як over size, купують собі вбрання на кілька розмірів більше. Таким чином намагаючись бути в тренді й приховати непотрібні кілограми. Що ж стосується чоловіків, вони таким чином хочуть виглядати більш солідними та впевненими у собі. Напевно не варто говорити про те, що ніхто з них не досягає вигаданого результату, а лише створює неприємне враження про себе. Хай би як Ви не намагались створити ідеальний образ, граючись з візуальними ілюзіями, все це легко може зіпсувати не ідеальна спідня білизна. Якщо бюстгальтер створює складки в пахвах та спині, а трусики видняться с під вбрання, то такий образ однозначно можна вважати провальним. В сучасному світі існує безліч варіантів коригуючої білизни, яка не тільки підкреслює силует грудей, але й візуально робить її більшою.


Отже, слід дуже обережно підбирати не тільки загальний look, але і інші деталі. Згадуючи про деталі, неможливо не згадати зачіску та аксесуари. Зачіску важливо робити згідно пропорцій тіла. Якщо Ви маєте зайву вагу не слід робити популярний в цьому сезоні “кінський хвіст”. Щодо аксесуарів: не відмовляйте собі в довгих намистах, бо саме вони роблять ваші пропорції більш витягнутими. Якщо ви намагаєтесь створити ілюзію стрункості, обирайте середні сумки, бо маленькі клатчі надають масивності, а великі варіанти виглядають невдало. Враховуючи все сказане вище, можна зробити висновок, що для створення дійсно ідеального look-у треба всього лиш дотримуватись загальних порад та не боятись експериментувати і відкривати для себе щось нове.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com