Enter your email address:

   
   

Transparency International оприлюднила звіт за 2018 рік.

Україна на десять сходинок покращила свої позиції у світовому “Індексі сприйняття корупції” за 2018 рік (Corruption Perceptions Index 2018), який був оприлюднений міжнародною неприбутковою антикорупційною організацією Transparency International (TI) у вівторок, 29 січня.

Про це повідомляє 1NEWS.

Індекс є оцінкою від 0 (дуже високий рівень корупції) до 100 (вкрай низький рівень корупції). Згідно з рейтингом, Україна отримала 32 бали та посіла 120-те місце серед 180 країн.

Для порівняння, роком раніше український результат був скромнішим – 30 балів і 130 місце, а за підсумками 2016 року Україна отримала від експертів TI 29 балів.

Очолюють Індекс сприйняття корупції від Transparency International Данія (88 балів), Нова Зеландія (87) та Фінляндія (85). Тоді як найбільш корумпованими країнами світу названі Сомалі (10), Південний Судан (13) та Сирія (13).

Як пояснив у інтерв'ю DW виконавчий директор українського офісу Transparency International Андрій Боровик, нинішній прогрес України у два бали зумовлений поліпшенням роботи між державою і бізнесом, ухваленням закону про антикорупційний суд. "Наприклад, електронне відшкодування ПДВ, яке було зроблене ще за минулого міністра. Також я думаю, що вплинула така система, як ProZorro", - зазначив він.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com