Enter your email address:

   
   
В Україні пропонують дозволити вільне планування квартир

У Київській обласній державній адміністрації пропонують скасувати норму проектування кухні-ніші лише з покімнатним плануванням і перебачити вільне планування квартир.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, передає УНН.

"Слідом за сміттєпроводами хочемо прибрати ще одну застарілу норму в ДБН щодо житлових будинків - проектувати квартири лише з традиційним покімнатним плануванням. І натомість - запровадити можливість використовувати сучасні планувальні рішення. Наприклад, проектувати кухні-ніші та і взагалі передбачати вільне планування квартир", - написав Парцхаладзе.

За його словами, сьогодні кухні-ніші дозволено робити лише в однокімнатних квартирах. Відтак, пропонується ввести можливість такого проектування і для квартир більших габаритів: двокімнатних, трикімнатних - однак за умови.

"Тільки за важливої умови - обладнання кухні електричною плитою та механічною витяжною вентиляцією", - зазначив заступник.

За його словами, ці зміни дозволять ефективніше організовувати житловий простір та сприятимуть створенню більш комфортних умов проживання.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com