Enter your email address:

   
   
ринок праці

На економічному форумі в Давосі в кінці січня 2019 року багато уваги приділили темі майбутнього ринку праці.

EtCetera зібрав заяви провідних бізнесменів про тренди в сфері працевлаштування.

Ринок праці за останні 100 років зіткнувся з масою викликів і змін. З кожним роком компанії приділяють все більше уваги правильному підбору персоналу, його навчанню і мотивації. У багатьох компаніях з’явилися HR-менеджери. Це не просто кадровики у звичному розумінні, а фахівці, які розробляють програми з адаптації персоналу, його мотивації та утримання. В успішних країнах та компаніях, що розвиваються, сьогодні шукають «члена команди», зацікавленого і мотивованого працювати на загальний результат.

Експерти та представники великих корпорацій, які зібралися на форумі в Давосі, розповіли про своє бачення майбутнього, про те, як, на їхню думку, повинна розвиватися сфера праці. Обговорення стосувалися тривалості робочого дня, спілкування з підлеглими і нового покоління співробітників.

Найбільш обговорюваною темою стала доповідь психолога Уортонської школи бізнесу Адама Гранта, який заявив, що впровадження чотириденного робочого тижня піде на користь компаніям і співробітникам. Експерт впевнений, що всьому світу слід зайнятися переходом на чотириденку. За словами Гранта, експерименти довели, що при такому графіку співробітники не втрачають продуктивності, але стають більш творчими, а якість їх роботи і лояльність до компанії підвищуються.

Економіст Рутгер Брегман погодився з Грантом, підкресливши, що люди завжди вірили в те, що з часом будуть працювати менше. Він нагадав, що Генрі Форд ще на початку ХХ століття зрозумів, що скорочення робочого тижня здатне підвищити продуктивність співробітників.

Глава Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіал, коментуючи новини з Давоса, заявив, що для України ця тема неактуальна як мінімум у найближчі 10 років, поки ВВП країни не виросте до нормального рівня.

Гендиректор International Finance Corporation Олена Волошина також зазначила, що Україна не готова до таких реформ, але додала, що ми не повинні залишатися осторонь від світових трендів. А тренд такий, що ефективність роботи буде оцінюватися за виконаним завданням, а не за кількістю відпрацьованих годин.

За словами глави KPMG International Білла Томаса, в 2019 році керівникам необхідно розвивати три якості:

По-перше, орієнтуватися на цифровий розвиток, реформувати бізнес під сучасні реалії.

По-друге, розбиратися в геополітичних питаннях і враховувати їх у своїй роботі. Бізнесу потрібно вчитися взаємодіяти з політиками, громадянським суспільством, але при цьому дотримуватися нейтралітету.

По-третє, керівники повинні навчитися приймати рішення на основі аналізу даних. Сьогодні компанії витрачають великі гроші на збір та аналіз інформації, але 70% керівників до сих пір приймають рішення, спираючись на власну інтуїцію. Управлінцям потрібно вчитися знаходити баланс між інтуїцією і даними.

Глава Alibaba Group Джек Ма вважає, що на роботу сьогодні потрібно наймати людей, які розумніші за керівника, оптимістичні і ніколи не здаються.

За словами гендиректора IBM Джіні Рометті, сьогодні на роботу все частіше влаштовуються співробітники з розвиненими технічними навичками, але без освіти. Вона зазначає, що компаніям необхідно підлаштовуватися під нові реалії і навчати людей самостійно, використовуючи власні навчальні програми. Рометті розповіла, що в IBM вже діють такі програми. Якщо не вчити людей самостійно, то бізнес зіткнеться з кризою навичок, впевнена вона. Компаніям буде важко знайти відповідних співробітників, оскільки вони не будуть відповідати їх вимогам.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com