Enter your email address:

   
   
над залізною дорогою будуть літати дрони

Для боротьби з крадіжками «Укрзалізниця» запустила пілотний проект, в рамках якого створила перший підрозділ спецохорони.

Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

За даними компанії, пілотний проект реалізують в Одеській філії «Укрзалізниці». У підрозділ спецохорони зараз входить 57 осіб.

Охоронцям передали 7 позашляховиків, в кожному з яких є дрон і тепловізор. Це дозволить зменшити крадіжки залізничного обладнання та вантажів не тільки вдень, але і вночі, відзначили в «УЗ». До того ж, дрон оснащений додатковим освітленням (для роботи в будь-який час доби), а ще в нього вмонтований гучномовець і маячок (для роботи недалеко від аеропортів). Працівникам спецохорони також видали мобільні пункти для чергування, в яких є ліжка, санвузли, вода, робоче місце і плита.

Раніше в «Укрзалізниці» планували патрулювати дронамі найбільш проблемні ділянки дороги, щоб знизити кількість розкрадань.

Нагадаємо, за даними перевізника, зараз загальні збитки від крадіжок вантажів і залізничних шляхів в «УЗ» складають близько 6 мільйонів гривень щомісяця.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com