Enter your email address:

   
   
ПриватБанк

У ПриватБанку офіційно відповіли на скарги українців щодо зникнення грошей з їхніх карт.

За даними News-proua, після оплати товарів клієнти знову зіткнулися з тим, що кошти з рахунків знімаються.

Так, Анатолій Теребков платив за послуги в "Новій пошті", коли зіткнувся з цією проблемою. У поштовому відділенні термінал видав чек про "неуспішну операцію". Гроші з рахунку пропали, а за призначенням так і не дійшли.

Чоловік зв'язався з оператором і залишив заявку про повернення. У ПриватБанку збій операції не визнали помилкою. Співробітники заявили, що намагатимуться повернути кошти протягом 45-120 днів.

"Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Хочемо Вам повідомити, що тепер ця сума зарезервована за вашу карту. Якщо не надійде запит з Торгової точки протягом 11 днів із дати операції, то кошти повернуться на карту. У разі, якщо кошти спишуться, то ми відправимо запит в міжнародну платіжну систему, щоб оскаржити дану ситуацію. Але хочемо звернути Вашу увагу, що дане питання може розглядатися чітко за регламентованими правилами платіжних систем, тому це може тривати від 45 до 120 днів", – відповіли у банку.

Інший випадок стався з Валерією Новіковою. Вона зробила покупку в інтернет-магазині парфумерії, платіж пройшов, але незабаром вона виявила повторне зняття тієї ж суми. У Приватбанку сказали, що списали помилково, і пообіцяли повернути кошти протягом 5-7 днів. Через кілька днів у банку заявили, що чекати потрібно 40-120 днів.

"На даний момент кошти зарезервовано за Вашою карткою і, в разі, якщо програма не вимагатиме ввести торговою точкою, протягом 11 днів з дати операції, кошти будуть повернуті на Вашу карту. У разі ж, якщо кошти будуть списані з карти, нами буде направлено запит до міжнародної платіжної системи для заперечування даної операції. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів", – відповіли їй в ПриватБанку.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com