Enter your email address:

   
   

Польські фермери вийшли на акцію протесту та перекрили сільгосптехнікою дороги в трьох воєводствах — Лодзинському, Підляському та Великопольському.

Про це повідомляє b-g.by.

Протестувальники просять допомоги в уряду, бо впевнені, що села в країні почали вимирати.

«Ситуація в польському сільському господарстві погіршується з кожним днем. Польське село ввійшло в стан застою і навіть повільно вмирає», — наголошують учасники акції протесту.

Також протестувальники вимагають обмежити імпорт продукції, в першу чергу з України.

«Багато фермерів вважають, що одна з основних причин цієї ситуації ­­ — конкуренція зі сторони українського імпорту. Наприклад, собівартість українського зерна нижче, ніж польського, тому зараз на ринку Польщі домінують імпортні зернові», — йдеться в повідомленні.

Учасники акції вважають, що переговори з профільним відомством не принесли належних результатів, тому вони вимагають зустрічі з президентом Польщі.

У грудні 2018 р. фермери також перекривали дорогу, протестували проти масового забою тварин у зв'язку зі спалахом АЧС і вимагали компенсації за вбитих тварин.

Хоча Україна може ввозити продукцію в країни ЄС тільки в рамках виділених квот, ці поставки вже викликають серйозну заклопотаність польських виробників, так як в даному випадку мова не йде про рівну конкуренцію - в ціновій боротьбі з українськими постачальниками поляки приречені на поразку.

Якщо керівництво країни не піде на поступки, фермери погрожують 6 лютого розпочати «облогу» Варшави.

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com