Enter your email address:

   
   
В Україні немає "внутрішнього конфлікту", її окупують солдати РФ – Німеччина в ООН

Російський міф про "зелених чоловічків" і "внутрішній український конфлікт" не відповідає дійсності, адже Крим і Донбас захопили і окуповують російські солдати, а Росія приховує правду про це.

Про це заявив під час засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойзген, повідомляє Укрінформ.

"Слухаючи (постійного представника РФ – ред.) Василя Небензю, у мене прямо склалося враження, що це Україна напала на Росію, а не Росія на Україну", – пожартував німецький дипломат на початку свого виступу, яке відбувалося одразу після виступу представника РФ.

Німецький дипломат також нагадав про Будапештський меморандум, який був порушений Росією, що здійснює негативний вплив на світовий порядок, міжнародне право та процес роззброєння. Він заявив, що Росія продовжує порушувати міжнародне право, зокрема обмежуючи свободу судноплавства в азовско-чорноморському басейні. Хойзген назвав утримання українських моряків у Москві порушенням міжнародного права.

Він також підкреслив, що Німеччина не вірить російським словами про "внутрішній конфлікт" в Україні.

"Наші російські друзі роками говорять, що, мовляв, в Україні відбувся "переворот", повалення уряду. Ми всі знаємо, що насправді це було російське вторгнення. Російські військові були безпосередньо залучені в окупацію, зокрема, Донецьку", – пояснив німецький дипломат.

Він додав, що російське телебачення вже саме зізналося, що Путін наказав своїм спецслужбам захопити АР Крим ще 20-го лютого 2014-го року.

"Крим досі окупований, Донбас досі окупований. І все це за допомогою міфу про "зелених чоловічків", або що там хтось брав долю в свої руки. Ні, це були російські солдати", – заявив він.

Хойген нагадав, що коли 2014-го, 2015-го років правда стала очевидною, коли після серпня 2014-го року з'явилися загиблі російські солдати, а комітет їхніх дружин у Санкт-Петербурзі став заявляти, що росіяни воюють в Донбасі, президент Путін ухвалив рішення закрити всі дані про військові втрати, а комітет матерів був оголошений "іноземним агентом".

Нагадаємо, засідання Ради безпеки ООН 12 лютого було скликано з ініціативи Росії . Задекларований привід – четверта річниця підписання Мінських домовленостей.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com