Enter your email address:

   
   
ЄС змінює безвіз: скільки доведеться платити

Незабаром Європейський Союз введе зміни в глобальну систему безвіза, які вплинуть і на Україну.

Про це повідомила прес-служба Державної міграційної служби України на своїй сторінці в Facebook.

«Без неприємних сюрпризів: з 2021 безвізові поїздки в ЄС стануть більш прогнозованими. ЄС нарешті впроваджує глобальну електронну систему безпеки, яка дозволить попередню онлайн реєстрацію громадян, які планують відвідати ЄС за умовами безвізового режиму », - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що нововведення торкнеться громадян всіх країн світу, які мають безвіз з ЄС, включаючи США, Канаду, Австралію і Україну. Кожен, хто планує відвідувати ЄС, повинен буде раз у три роки пройти онлайн-реєстрацію в системі ETIAS.

Реєстрація буде платною, термін її дії складе 3 роки (незалежно від кількості подорожей), а її вартість складе всього 7 євро (для осіб молодше 18 років реєстрація буде безкоштовною). Очікується, що процедура реєстрації не буде складнішою, ніж онлайн реєстрація на авіарейс.

Відзначається, що основною перевагою нововведення є те, що людина заздалегідь дізнається про можливі ускладнення з в'їздом в ЄС - наприклад, через порушення європейських міграційних правил, які він скоїв раніше. Тобто відмов безпосередньо на кордоні стане набагато менше.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com