Enter your email address:

   
   

Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

“Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік, в яких передбачено майже 700 млн. дол. для підтримки України", - йдеться у повідомленні.

Після цього обидві палати Конгресу мають погодити остаточну редакцію законопроектів, яка буде передана на підпис президентові США.

Наголошується, що у проекті закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік" кошторис допомоги, яку пропонується виділити для підтримки в сфері безпеки України, визначено в обсязі 250 млн. дол. Із зазначеної суми 50 млн. дол. повинні бути спрямовані виключно для надання летального зброї оборонного характеру.

Кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств визначений в обсязі 445,7 млн. дол. Зазначена сума включає асигнування для надання Україні допомоги у сфері безпеки за програмою "Міжнародне військове фінансування".

Проекти аналогічних законодавчих актів повинні бути ухвалені також Сенатом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com