Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
 Олександр Сусленський

Мужній журналіст Ігор Громов, на якого нещодавно було скоєно напад за його громадсько-політичну діяльність, не лише продовжує активні протесні акції, але й хвалиться першими досягненнями.

 28 років виповнилось від заснування першої громади "Великого Вогню", яка стала найпершою офіційно зареєстрованою язичницькою організацією України, а по великому рахунку  - першою в усіх слов'янських країнах.

вишита книга

Над вишитою книгою працювали майже рік. За основу взяли перше видання «Кобзаря» 1840 року, її головний редактор Олена Медведєва та художній редактор Анна Тимошок.

пропозиція курортним сувенірним крамницям

Відпустка — це море, сонце або гори зі снігом. А ще — обов’язкові сувеніри на згадку та подарунки рідним і друзям. От тільки китайський магнітик, типова сто перша кружка з дурнуватим фотодруком або мушлі й панцирі морських мешканців зовсім не надихають.

музей історії України

У вівторок, 29 травня, о 10:00 в Окружному адміністративному суді міста Києва відбудеться судове засідання щодо розгляду позовної заяви Національного музею історії України до Міністерства юстиції України та державного реєстратора департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України Сіволіна Михайла Юрійовича про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію прав від 24 липня 2013 року.

папороть

27 травня о 12 годині з нагоди відзначення Дня міста Київ на Трухановому острові (галявина біля вул. Паркова) відбудеться Молодіжний патріотичний етно-фестиваль «Папороть».

Нова книга про Середзем'я

Невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ «Володаря перснів» нібито був знайдений його сином і скоро буде опублікований.

Алла Миколаєнко

27 березня в мистецькому клюбі «Х.Л.А.М.» («Художники. Літератори. Артисти. Музиканти») відбулася презентація третьої книжки молодої української письменниці Алли Миколаєнко – «Бедлам».

Великдень Даждьбожий

За давньою традицією наших предків справжній Великдень святкують зразу після весняного рівнодення, коли день стає більше ночі.

НСПУ запрошує підсумувати літературний 2017

Національна спілка письменників разом з Інститутом літератури НАН України запрошують на круглий стіл «Підсумки літературного сезону 2017».

Коляда

В старі часи багато європейських народів святкували Новий рік після зимового сонцестояння. В цьому році «сонце повертає на літо» 21 грудня о 18:28. У давньому Римі цей день називали Календами.

   
© newspravda.com