Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Регламентний комітет рекомендував Раді скасувати розширення складу ЦВК

Регламентний комітет Верховної ради рекомендував парламенту розглянути дві постанови щодо скасування розширення складу Центральної виборчої комісії до 17 членів.

Путін і Порошенко

Петро Порошенко – президент, Юрій Бойко – прем’єр-міністр, Віктор Медведчук – голова Верховної Ради.

ГПУ

Сьогодні буде мітинг під стінами ГПУ. Вважаю, що будь - який інший результат цього мітингу, окрім негайноного звільнення Генерального прокурора ЮРІЯ ЛУЦЕНКА і ВСІХ його заступників, буде хибним.

МГІМО

"Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що з зовнішньополітичної установи звільнили практично всіх співробітників, які закінчили Московський державний інститут міжнародних відносин чи були у списках комуністичних спецслужб.

Малюнок Георгія Ключника

После летних каникул и экзотических курортов вернулись в Украину политиканы, а мы хотим спросить у наших читателей "ПN" нужна ли итоговая статья на русском языке, которая тоже уходила на летние каникулы?

Зовсім не випадково, а цілком з зрозумілих причин більшість ЗМІ не помітили, як олігарх Петро Порошенко працевлаштував в декількох областях України суддей з ЛНР/ДНР.

мусора

Сьогодні прес-служба злочинного угрупування з абревіатурою ГПУ повідомила наступне:

парад у Києві

Политолог Александр Кочетков сделал в Фейсбуке запись, на которую нельзя не обратить вимание:

Колектив ТСН проти Медведчука та його дружини

В ЗМІ з'явилась заява журналістів Телевізійної служби новин, в якій вони висловили свою думку про можливу появу у ефірі телеканалу Оксани Марченко.

Показове знищення українських військових

Поки вишиватне бидло радіє, що олігарх Порошенко і його міністр Юго-Сєвєр для сміху дозволили українським військовим вигукувати гасло "Слава Україні", знищення чесних воїнів України продовжується.

Порошенко

Сумнозвісний своєю українофобією Фейсбук заблокував усі акаунти відомого економіста, академіка Володимира Пилипчука. То ж він вимушений був надіслати "Правдивим Nовинам" свою останню статюю звичайною електронною поштою.

   
© newspravda.com