Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
МУСОРА НЕ ЛЮДИ

Як вже було написано, криваві події під Верховною Радою нарешті відкрили, в усякому разі більшості користувачів соцмереж, жорстоку правду — Путін давно у Києві, його гауляйтер сидить на вулиці Банковій.

Багато поколінь письменників і журналістів, починаючі з кращого журналіста всіх часів і народів Семуела Клеменса (Марка Твена), чий високий стиль намагаються копіювати «Правдиві Nовини», перетворили у Північній Америці і Західній Європі владоохоронні органи у правоохоронні.

Для цивілізованого світу гуманізм став найвищою цінністю.

До речі, про гуманізм. Ваша підримка, шановні читачі, реально врятувала нас від голоду.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб...

Цивілізований світ шокований, і хоч західні політики теж переважно покильки, але там зовсім інші «правила гри». Під впливом ЗМІ і громадскості їм вже найближчим часом доведеться визнати, що Україна рухається не в той бік та знаходиться за пів кроки до російської диктатури, або за крок до деспотії КНДР.

Політолог Rostyslav Demchuk пише у Фейсбуці:

«Дії поліції кваліфікувати, як "катування мирних жителів"!

Ще одне історичне фото від 03.03.2018 року про те, як пси режиму Петра Порошенка глумилися над ветеранами війни на Донбасі і принижували їх честь та гідність.

Коли я демонстрував ці фото своєму колезі, керівнику міжнародної організації "Права людини без кордонів" Віллі Фотру, він у мене поцікавився про температуру повітря в той день. Було: - 17 °C, відповів я. На це правозахисник зазначив, що в такому випадку дії української поліції слід розглядати і кваліфікувати, як "катування мирних жителів".

Не будемо зупинятись. Режим Петра Порошенка має бути засуджений міжнародним співтовариством, а винні - покарані!»

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com