Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Україна не запровадила санкції проти компанії друга Путіна

США запровадили санкції проти компанії Ротенберга за будівництво мосту ще два роки тому.

ТОВ «СГМ-Мост», дочірня компанія генпідрядника будівництва Керченського мосту, до якої застосовані санкції США, відсутня в українському санкційному списку. Це виявило порівняння санкційних списків США та РНБОУ, проведене журналістами «Центру журналістських розслідувань». Бенефіціарним власником компанії є російський мільярдер та особистий друг Володимира Путіна Аркадій Ротенберг.

Міністерство фінансів США внесло ТОВ «СГМ-Мост» до санкційного списку разом із іншими компаніями, що беруть участь у будівництві мосту через Керченську протоку в порушення міжнародного морського права, ще 1 вересня 2016 року.

В українському санкційному списку, що востаннє був оновлений РНБО 21 червня 2018 року, ТОВ «СГМ-Мост» відсутнє.

«СГМ-Мост» є дочірньою компанією ТОВ «Стройгазмонтаж» – генпідрядника будівництва мосту – що належить Аркадію Ротенбергу, мільярдеру з найближчого оточення Володимира Путіна. «СГМ-Мост» була заснована у 2015 році спеціально для керування проектом будівництва мосту через Керченську протоку. При цьому було оголошено, що «СГМ-Мост» не матиме нічого спільного з іншими бізнес-проектами компанії «Стройгазмонтаж», яка разом із Аркадієм Ротенбергом потрапила під західні санкції ще у березні 2014 року.

«СГМ-Мост» очолює Олександр Островський. Саме він у сидів кабіні КАМАЗу із Путіним під час «першого» проїзду мостом, розповідаючи про складнощі, з якими зіткнулись будівельники під час забивання паль.

До слова, на початку червня народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Ротенберг не потрапив до санкційного списку в Україні, оскільки нібито має лобі в особі мільярдера Дмитра Фірташа та президента Петра Порошенка.

«США і Євросоюз обклали санкціями Ротенберга ще чотири роки тому, а Порошенко вперто рятує його. А знаєте причину? Тому що Ротенберг є головним постачальником аміаку для Фірташа. З якого він потім робить добрива, які продає українським аграріям всередині України дорожче, ніж закордон», – повідомив Лещенко у ефірі каналу «24».

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com