Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Ввечері 8 лютого шоколадний генералісімус Петро Порошенко вдягнув новенький смокінг, а його супружниця напендюрила на себе потворну сукню, яка підкреслювала її вульгарний смак і товсту зі зморшками шию…

800 тисяч з бюжету на Віденьський бал — це просто копійки! І все нібито непогано починалося, нахабні потвори радісно посміхалися і навіть не здогадувались, що скоро стануть посміховиськом на весь світ.

Ростислав Демчук написав у Фейсбуці:

«Свіженькі фото з Віденського балу

Ось наш красень, наш легінь з молдавських степів і глухомані на балу у Віденській опері. Радію за нього, пишаюсь. Бо гріх таким... не пишатись.

Спочатку Петро Порошенко був з пані Мариною Порошенко. Потім він змінив партнершу - якийсь лисий мужик, не знаю.

...Ой! Не даремно я переймався, переживав за нашого Петра Олексійовича. Підклали, таки, йому свиню.., падлюки!

Йдучи під ручку з Мариною Порошенко червоною доріжкою Віденської опери до танцю, Петро Порошенко і його дружина оторопіли. Перед їх носом активістка Фемен оголила бюст з написом "Порошенко, забирайся нахуй звідси!".

Звісно, такого западла Петро Олексійович Порошенко не очікував. І тут його сердешного дістали!»

На сторінці FEMEN у Фейсбуці написано багато брутальних слів про «шоколадного барона», початок запису краще опублікувати без перекладу:

«The visit of the Prince Poroshenko to the Viennese Ball was overshadowed by the Queen of Spades from FEMEN».

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб…

Читайте такожОсь і завершилась віденська казка для Фірташа, для Порошенка все лише починається

Карикатурист Георгій Ключник пригадав свій старий малюнок, зробивши підпис: «..кагда я віжу как ти танцуєш, малиш, ти мєня валнуєш..»

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com