Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
суд

В Україні фіксується все більше фактів порушення прав адвокатів, їх часто ототожнюють із клієнтами, заявляє голова Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Лідія Ізовітова.

Євробляхери

Через мітинг власників автомобілів на єврономерах ускладнений проїзд по вулиці Михайла Грушевського, на Європейській площі, а також частково затор тягнеться на Хрещатик у бік Європейської площі.

Щодо наїзду ГПУ на журналістку Наталію Седлецьку

Активна частина суспільства і свідома журналістська спільнота обурені наданням судом слідчому ГПУ доступу до всіх даних з телефону журналістки та головного редактора програми розслідувань «Схеми» міжнародної медійної корпорації Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода, Наталки Седлецької.

Порошенко

Досліджувачі творчості відомого англійського письменника Льюіса Керрола одностійно стверджують, що його фраза про королів і капусту не має жодних політичних натяків, яких повно в його творах.

Харківські працівники освіти вразили своєю креативністю

Це заслуговує на поширення. Не так багато у нас привидів для чудового настрою зранку.

Польща визнала економічну залежність від українських заробітчан

Українські трудові мігранти, які працюють в Польщі за останні п’ять років зробили економіку цієї країни найбільш динамічною в Європі.

Юрій Луценко

Тут шановний Юрий Бутусов зробив допис, в якому зазначив, що смерть очільника ДиНиРи Захарченка, це, типу, закриття останнього комерційного проекту покійного терориста Євгена Жиліна.

З самого ранку 1 вересня мікрорайон Житомира, який в народі називають "баба Іра", хоч баби Іри давно нема, був огорнутий надзвичайними засобами безпеки.

В 1-4 класах МОЗ рекомендує облаштувати в навчальних приміщеннях місця для відпочинку та ігор

МОЗ України пропонує для громадського обговорення оновлені санітарні норми для школи.

МОН

На сайті ЮНЕСКО є інформація про те, що профілізація старших класів школи є корисною і можливою для країн «третього світу».

Роботодавці змушують українців працювати безкоштовно

Літо добігає кінця. Українці повертаються з відпусток на роботу, а на ринку праці – пік пошуку спеціалістів. Проте разом з кадровиками активізуються і шахраї.

   
© newspravda.com